ALTECH

CONSTRUKSION

We make you feel home

Produkte cilësore

Produktet cilësore të realizuara me markat më prestigjoze janë garancia punës tonë 

Korrektësi shërbimi

Korrektësia dhe komunikimi me klientin, një cilësi që bën diferencën në punën tonë 

Shpejtësi zbatimi

Përkushtim që projektet të dorëzohen në kohë dhe me cilësi tek klientët tanë.

Punime alumini

Fasada, vetrata, dyer, dritare, dyer-dritare, të çdo modeli dhe dimensioni sipas kërkesës suaj
Shiko më shumë

Dritare plastike

Dritare dhe dyer plastike. Vetrata të ndryshme me çdo sistem hapje. Termo izoluese dhe akustike
Shiko më shumë

Panele për Dyer

Xhama për dritare

Çfarë duhet të dini për ne?

Në treg që prej vitit 2000

Nisur si një projekt me dëshirë e pasion për punën, sipërmarrja ka  kaluar pritshmëritë tona. Tashmë si një jetë plot eksperiencë me produktet tona dhe në shërbimin tuaj. 
Jemi sot këtu për t’ju ofruar më të mirën. Energjinë tonë pozitive që është pjesë e projekteve dhe e komunikimit të përditshëm me klientët tanë. 
  Në çdo shërbim, ose produkt tonin, ne përkujdesemi në detajet më të vogla për ta bërë atë unik dhe të pazëvendësueshëm dhe në funksionin tuaj. 
  Ndryshimet e stilit të jetesës, teknologjia e avancuar, moda me produktet e reja dhe çdo gjë inovative, na bën më të vëmëndshëm për të qënë të parët me shërbimet dhe produktet tona. Na besoni. Zgjidhni produktet tona A L T E CH

PROJEKTET TONA

Projektet janë të shumta për mos të thënë të pafundme. Ja disa prej tyre

Profilet REHAU

Geneo

GENEO ju ofron qëndrueshmërinë më të mirë duke kombinuar materialet tona të teknologjisë së lartë me një konstruksion të optimizuar të profilit dhe sistemit të integruar të përforcimit IVS.

dritare-dhe-dyer-synego.jpg

Synego

Me SYNEGO, shtëpia juaj do të jetë e ngrohtë, komode dhe e sigurt: Në krahasim me dritaret aktuale standarde, SYNEGO ka si avantazh bindës izolimin termik me deri në 50% më shumë*.

dritare-euro-design-70.jpg

euro 70

Euro‑Dizajn 70 janë profile dritaresh për një buxhet të vogël dhe ofrojnë më shumë dritë. Falë dizajnit tejet elegant, mbetet më shumë vend për xhamin. Dhe kjo të ngre humorin. 

Open chat
Pershendetje
Si mund te ju ndihmojme?